Logo

Nowe mieszkanie, 27,56 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 73.M

711 379 zł

25 812 zł /m²

Rata 3 328 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mikołajki, ul. Mrągowska 20 a

1 pokój, mieszkanie 27,56 m², piętro 1, oferta nr 73.M, Słoneczny Port Mikołajki, Mikołajki, ul. Mrągowska 20 a
Słoneczny Port Mikołajki - zdjęcie nr 0
Słoneczny Port Mikołajki - zdjęcie nr 1
Słoneczny Port Mikołajki - zdjęcie nr 2
Słoneczny Port Mikołajki - zdjęcie nr 3
Słoneczny Port Mikołajki - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 27.56 m², 73.M
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,56 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

Budynek B - I kwartał 2029

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę