Logo

Nowe mieszkanie, 31,48 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr LM.58

373 038 zł

11 850 zł /m²

Rata 1 745 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Legnica, ul. Mickiewicza 44/45

1 pokój, mieszkanie 31,48 m², piętro 3, oferta nr LM.58, Osiedle Centrum Park, Legnica, ul. Mickiewicza 44/45
SALON Z ANEKSEM23,16 m²ŁAZIENKA4,47 m²KORYTARZ3,68 m²BALKON5,70 m²
Wymiary mieszkania 31.48 m², LM.58
Wirtualna makieta 3D mieszkania 31.48 m², LM.58
B.LM.58
Plan piętra
Osiedle Centrum Park - zdjęcie nr 0
Osiedle Centrum Park - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 31.48 m², LM.58
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,48 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,70 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę