Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr PRP-MS-75454

337 000 zł

8 425 zł /m²

Rata 1 577 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Sady, Marszałkowska

1 pokój, mieszkanie 40,00 m², piętro 1, oferta nr , PRP-MS-75454, Kielce, Sady, Marszałkowska
PRP-MS-75454 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-75454 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-75454 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-75454 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-75454 - zdjęcie nr 4
PRP-MS-75454 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1961

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę