Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,58 m², 1 pokój, parter, oferta nr 26330/8647/OMS

589 000 zł

15 673 zł /m²

Rata 2 756 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Immobi

Warszawa, Białołęka, Marii Callas

1 pokój, mieszkanie 37,58 m², parter, oferta nr , 26330/8647/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Marii Callas
26330/8647/OMS - zdjęcie nr 0
26330/8647/OMS - zdjęcie nr 1
26330/8647/OMS - zdjęcie nr 2
26330/8647/OMS - zdjęcie nr 3
26330/8647/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.58 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,58 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę