Logo

Nowe mieszkanie, 52,99 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 5.02.B13

511 668 zł

9 656 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 394 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Leopolda Okulickiego

1 pokój, mieszkanie 52,99 m², piętro 2, oferta nr 5.02.B13, Ogrody Andersa, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Leopolda Okulickiego
SALON14,62 m²KUCHNIA13,78 m²ŁAZIENKA4,80 m²GARDEROBA9,71 m²KORYTARZ10,41 m²LOGGIA2,70 m²LOGGIA2,24 m²
Wymiary mieszkania 52.99 m², 5.02.B13
Ogrody Andersa - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 52.99 m², 5.02.B13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

52,99 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,70 m²), loggia (2,24 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę