Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 15,89 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 26198/2089/OMS

115 997 zł

7 300 zł /m²

Rata 543 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Łódź, Polesie, Legionów

1 pokój, mieszkanie 15,89 m², piętro 1, oferta nr , 26198/2089/OMS, Łódź, Polesie, Polesie, Legionów
26198/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26198/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26198/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26198/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26198/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 15.89 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

15,89 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę