Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 1 pokój, 8 piętro, oferta nr 302/12320/OMS

549 000 zł

14 838 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Kraków, Prądnik Biały, ks. Józefa Meiera

1 pokój, mieszkanie 37,00 m², piętro 8, oferta nr , 302/12320/OMS, Kraków, Prądnik Biały, ks. Józefa Meiera
302/12320/OMS - zdjęcie nr 0
302/12320/OMS - zdjęcie nr 1
302/12320/OMS - zdjęcie nr 2
302/12320/OMS - zdjęcie nr 3
302/12320/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

8 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę