Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,10 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr NGK-MS-503

287 100 zł

11 000 zł /m²

Rata 1 343 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Śródmieście, Królowej Jadwigi

1 pokój, mieszkanie 26,10 m², piętro 4, oferta nr , NGK-MS-503, Szczecin, Śródmieście, Śródmieście, Królowej Jadwigi
NGK-MS-503 - zdjęcie nr 0
NGK-MS-503 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 26.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,10 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę