Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 43670

704 000 zł

16 000 zł /m²

Rata 3 294 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Krawiecka

1 pokój, mieszkanie 44,00 m², piętro 3, oferta nr , 43670, Wrocław, Stare Miasto, Krawiecka
43670 - zdjęcie nr 0
43670 - zdjęcie nr 1
43670 - zdjęcie nr 2
43670 - zdjęcie nr 3
43670 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę