Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,00 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr SMBERE520

159 900 zł

4 703 zł /m²

Rata 748 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Siemianowice Śląskie, Kościuszki

1 pokój, mieszkanie 34,00 m², piętro 3, oferta nr , SMBERE520, Siemianowice Śląskie, Kościuszki
SMBERE520 - zdjęcie nr 0
SMBERE520 - zdjęcie nr 1
SMBERE520 - zdjęcie nr 2
SMBERE520 - zdjęcie nr 3
SMBERE520 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę