Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,00 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr 12125

180 000 zł

6 667 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Jaworzno, Jana Matejki

1 pokój, mieszkanie 27,00 m², piętro 3, oferta nr , 12125, Jaworzno, Jana Matejki
12125 - zdjęcie nr 0
12125 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę