+4
Nowe mieszkanie, 28,41 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr B.08
224 439 zł
7 900 zł /m²
Rata 1 050 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Pod Lasem
Kędzierzyn-Koźle, ul. Jana Brandysa

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
28,41 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę