Logo

Nowe mieszkanie, 35,57 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B.02

281 003 zł

7 900 zł /m²

Rata 1 315 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kędzierzyn-Koźle, ul. Jana Brandysa

2 pokoje, mieszkanie 35,57 m², parter, oferta nr B.02, Apartamenty Pod Lasem, Kędzierzyn-Koźle, ul. Jana Brandysa
Apartamenty Pod Lasem - zdjęcie nr 0
Apartamenty Pod Lasem - zdjęcie nr 1
Apartamenty Pod Lasem - zdjęcie nr 2
Apartamenty Pod Lasem - zdjęcie nr 3
Apartamenty Pod Lasem - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.57 m², B.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,57 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę