Nowe mieszkanie, 18,82 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 54
281 255 zł
14 945 zł /m²
Rata 1 316 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Hussar Loft
Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Husarów

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
18,82 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking naziemny
Termin oddania:
wrzesień 2026
Zapytaj o ofertę