Logo

Nowe mieszkanie, 27,86 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 51

402 647 zł

14 453 zł /m²

Rata 1 884 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Hussar Loft

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Husarów

1 pokój, mieszkanie 27,86 m², piętro 2, oferta nr 51, Hussar Loft, Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Husarów
Hussar Loft - zdjęcie nr 0
Hussar Loft - zdjęcie nr 1
Hussar Loft - zdjęcie nr 2
Hussar Loft - zdjęcie nr 3
Hussar Loft - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 27.86 m², 51
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,86 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

wrzesień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę