Logo

Nowe mieszkanie, 28,46 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 1.A.2.02

398 440,00 zł

14 000,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 864 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol MainPoint

Bielsko-Biała, Śródmieście, ul. Grażyńskiego

1 pokój, mieszkanie 28,46 m², piętro 2, oferta nr 1.A.2.02, Murapol MainPoint, Bielsko-Biała, Śródmieście, ul. Grażyńskiego
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 0
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 1
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 2
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 3
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 28.46 m², 1.A.2.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,46 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę