Logo

Nowe mieszkanie, 59,60 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.B.1.07

783 740,00 zł

13 150,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol MainPoint

Bielsko-Biała, Śródmieście, ul. Grażyńskiego

4 pokoje, mieszkanie 59,60 m², piętro 1, oferta nr 1.B.1.07, Murapol MainPoint, Bielsko-Biała, Śródmieście, ul. Grażyńskiego
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 0
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 1
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 2
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 3
Murapol MainPoint - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.6 m², 1.B.1.07
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

59,60 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę