Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr VIC-MS-1088

180 000 zł

5 625 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Victoria House Nieruchomości

Ełk, Centrum

1 pokój, mieszkanie 32,00 m², piętro 2, oferta nr , VIC-MS-1088, Ełk, Centrum
VIC-MS-1088 - zdjęcie nr 0
VIC-MS-1088 - zdjęcie nr 1
VIC-MS-1088 - zdjęcie nr 2
VIC-MS-1088 - zdjęcie nr 3
VIC-MS-1088 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę