Logo

Nowe mieszkanie, 54,75 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr A12

1 842 338 zł

33 650 zł /m²

Rata 8 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dajwór

Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, ul. Dajwór

1 pokój, mieszkanie 54,75 m², piętro 2, oferta nr A12, Dajwór, Kraków, Stare Miasto, Kazimierz, ul. Dajwór
Dajwór - zdjęcie nr 0
Dajwór - zdjęcie nr 1
Dajwór - zdjęcie nr 2
Dajwór - zdjęcie nr 3
Dajwór - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.75 m², A12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

54,75 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę