Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,18 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr 43430

192 000 zł

7 064 zł /m²

Rata 898 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Górna, Dąbrowskiego Jarosława

1 pokój, mieszkanie 27,18 m², piętro 5, oferta nr , 43430, Łódź, Górna, Górna, Dąbrowskiego Jarosława
43430 - zdjęcie nr 0
43430 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 27.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,18 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę