Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,20 m², 1 pokój, parter, oferta nr SMZOLA571

446 000 zł

15 274 zł /m²

Rata 2 087 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Mokotów, Czerniakowska

1 pokój, mieszkanie 29,20 m², parter, oferta nr , SMZOLA571, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Czerniakowska
SMZOLA571 - zdjęcie nr 0
SMZOLA571 - zdjęcie nr 1
SMZOLA571 - zdjęcie nr 2
SMZOLA571 - zdjęcie nr 3
SMZOLA571 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 29.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,20 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1974

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę