Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 27,00 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr GRS-MS-2946

375 000 zł

13 889 zł /m²

Rata 1 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty GRYF Nieruchomości Słupskie

Ustka, Cyprysowa

1 pokój, mieszkanie 27,00 m², piętro 2, oferta nr , GRS-MS-2946, Ustka, Cyprysowa
GRS-MS-2946 - zdjęcie nr 0
GRS-MS-2946 - zdjęcie nr 1
GRS-MS-2946 - zdjęcie nr 2
GRS-MS-2946 - zdjęcie nr 3
GRS-MS-2946 - zdjęcie nr 4
GRS-MS-2946 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę