Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 12053

149 000 zł

4 656 zł /m²

Rata 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Bytom, Rozbark, Chorzowska

1 pokój, mieszkanie 32,00 m², piętro 2, oferta nr , 12053, Bytom, Rozbark, Rozbark, Chorzowska
12053 - zdjęcie nr 0
12053 - zdjęcie nr 1
12053 - zdjęcie nr 2
12053 - zdjęcie nr 3
12053 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę