Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 21,83 m², 1 pokój, parter, oferta nr PR064269/LK/42689

194 287 zł

8 900 zł /m²

Rata 909 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Bolesławiec

1 pokój, mieszkanie 21,83 m², parter, oferta nr , PR064269/LK/42689, Bolesławiec
PR064269/LK/42689 - zdjęcie nr 0
PR064269/LK/42689 - zdjęcie nr 1
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

21,83 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę