Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,86 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr TC983031

385 000 zł

11 044 zł /m²

Rata 1 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Poznań, Nowe Miasto, Aleksandra Studniarskiego

1 pokój, mieszkanie 34,86 m², piętro 4, oferta nr , TC983031, Poznań, Nowe Miasto, Nowe Miasto, Aleksandra Studniarskiego
TC983031 - zdjęcie nr 0
TC983031 - zdjęcie nr 1
TC983031 - zdjęcie nr 2
TC983031 - zdjęcie nr 3
TC983031 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,86 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę