Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,36 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 85714/6624/OMS

750 000 zł

21 828 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Śródmieście, Aleje Jerozolimskie

1 pokój, mieszkanie 34,36 m², piętro 4, oferta nr , 85714/6624/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
85714/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85714/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85714/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85714/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85714/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.36 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,36 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1955

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę