Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,04 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 548-3

465 569 zł

14 999 zł /m²

Rata 2 178 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Magnat Select

Iława, Aleja Konstytucji 3 Maja

1 pokój, mieszkanie 31,04 m², piętro 1, oferta nr , 548-3, Iława, Aleja Konstytucji 3 Maja
548-3 - zdjęcie nr 0
548-3 - zdjęcie nr 1
548-3 - zdjęcie nr 2
548-3 - zdjęcie nr 3
548-3 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.04 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,04 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,75 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę