Magnat Select

Warszawa, ul. Solariego 5/6
pokaż numer telefonu
Oferty:
10 na sprzedaż

Nasi agenci

Rafał Tyl - Magnat Select

Rafał Tyl

pokaż numer

Liczba ofert: 7

Zobacz wszystkich (1)

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, lokale użytkowe, domy
  • Warszawa, Iława, Ostróda
Firma Magnat Select to 20 lat doświadczenia, setki z sukcesem przeprowadzonych transakcji, systematycznie budowana wiedza o rynku nieruchomości i wyłącznie rzetelne rekomendacje.

Powstała w 1999 roku i od tego czasu specjalizuje się w sprzedaży, pośrednictwie, marketingu oraz consultingu nieruchomości. Naszą misją jest wyszukiwanie, jak najlepszych domów i mieszkań przy uwzględnieniu subiektywnych potrzeb kupujących i ich możliwości finansowych. Nasza wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu i stałym, bezpośrednim kontakcie z Klientem zarówno od strony kupującego nieruchomość, jak i sprzedającego.

Przez lata przeprowadziliśmy tysiące rozmów z indywidualnymi Klientami kupującymi, sprzedającymi i wynajmującymi nieruchomości, dzięki czemu dokładnie znamy oczekiwania wobec wybranych nieruchomości. Nasza wiedza, w tym zakresie ewoluuje wraz ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi, co umożliwia nam doradzać, jak skutecznie dostosować oferty produktów do obecnie panujących oczekiwań Klientów. Wiedza ta pozwala nam skutecznie doradzać i unikać błędów, co skutkuje wyższym zyskiem z inwestycji dla dewelopera, a dla klienta indywidualnego wyborem bardziej rynkowego mieszkania. Każdemu partnerowi biznesowemu w trakcie sprzedaży zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, jak i również wysokiej jakości obsługę posprzedażową.

Klientom z zagranicy oferujemy doradztwo prawne i podatkowe przy zakupie nieruchomości.

Za nasze usługi pobieramy wynagrodzenie prowizyjne.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 10 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Magnat Select
Warszawa, ul. Solariego 5/6

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę