zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Magnat Select

Firma Magnat Select to 20 lat doświadczenia, setki z sukcesem przeprowadzonych transakcji, systematycznie budowana wiedza o rynku nieruchomości i wyłącznie rzetelne rekomendacje. Powstała w 1999...
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, działki
  • Warszawa
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Rafał Tyl - Magnat Select

Rafał Tyl

pokaż numer

Opis firmy - Magnat Select

Firma Magnat Select to 20 lat doświadczenia, setki z sukcesem przeprowadzonych transakcji, systematycznie budowana wiedza o rynku nieruchomości i wyłącznie rzetelne rekomendacje.

Powstała w 1999 roku i od tego czasu specjalizuje się w sprzedaży, pośrednictwie, marketingu oraz consultingu nieruchomości. Naszą misją jest wyszukiwanie, jak najlepszych domów i mieszkań przy uwzględnieniu subiektywnych potrzeb kupujących i ich możliwości finansowych. Nasza wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu i stałym, bezpośrednim kontakcie z Klientem zarówno od strony kupującego nieruchomość, jak i sprzedającego.

Przez lata przeprowadziliśmy tysiące rozmów z indywidualnymi Klientami kupującymi, sprzedającymi i wynajmującymi nieruchomości, dzięki czemu dokładnie znamy oczekiwania wobec wybranych nieruchomości. Nasza wiedza, w tym zakresie ewoluuje wraz ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi, co umożliwia nam doradzać, jak skutecznie dostosować oferty produktów do obecnie panujących oczekiwań Klientów. Wiedza ta pozwala nam skutecznie doradzać i unikać błędów, co skutkuje wyższym zyskiem z inwestycji dla dewelopera, a dla klienta indywidualnego wyborem bardziej rynkowego mieszkania. Każdemu partnerowi biznesowemu w trakcie sprzedaży zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, jak i również wysokiej jakości obsługę posprzedażową.

Klientom z zagranicy oferujemy doradztwo prawne i podatkowe przy zakupie nieruchomości.

Za nasze usługi pobieramy wynagrodzenie prowizyjne.

Nasza oferta

5 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Mieszkanie dwupokojowe 37,70 m², Warszawa, Targówek, Bródno, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
325 000 zł

Zrealizowane projekty mieszkaniowe