zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Magnat Select

Firma Magnat Select to 16 lat doświadczenia, setki z sukcesem przeprowadzonych transakcji, systematycznie budowana wiedza o rynku nieruchomości i wyłącznie rzetelne rekomendacje. Powstała w 1999...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, działki, lokale użytkowe
  • Warszawa

Nasi pośrednicy nieruchomości

Łukasz Konferowicz - Magnat Select

Łukasz Konferowicz

pokaż numer
Rafał Tyl - Magnat Select

Rafał Tyl

pokaż numer

Opis firmy - Magnat Select

Firma Magnat Select to 16 lat doświadczenia, setki z sukcesem przeprowadzonych transakcji, systematycznie budowana wiedza o rynku nieruchomości i wyłącznie rzetelne rekomendacje.

Powstała w 1999 roku i od tego czasu specjalizuje się w sprzedaży, pośrednictwie, marketingu oraz consultingu nieruchomości. Naszą misją jest wyszukiwanie, jak najlepszych domów i mieszkań przy uwzględnieniu subiektywnych potrzeb kupujących i ich możliwości finansowych. Nasza wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu i stałym, bezpośrednim kontakcie z Klientem zarówno od strony kupującego nieruchomość, jak i sprzedającego.

Przez lata przeprowadziliśmy tysiące rozmów z indywidualnymi Klientami kupującymi, sprzedającymi i wynajmującymi nieruchomości, dzięki czemu dokładnie znamy oczekiwania wobec wybranych nieruchomości. Nasza wiedza, w tym zakresie ewoluuje wraz ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi, co umożliwia nam doradzać, jak skutecznie dostosować oferty produktów do obecnie panujących oczekiwań Klientów. Wiedza ta pozwala nam skutecznie doradzać i unikać błędów, co skutkuje wyższym zyskiem z inwestycji dla dewelopera, a dla klienta indywidualnego wyborem bardziej rynkowego mieszkania. Każdemu partnerowi biznesowemu w trakcie sprzedaży zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, jak i również wysokiej jakości obsługę posprzedażową.

Klientom z zagranicy oferujemy doradztwo prawne i podatkowe przy zakupie nieruchomości.

Za nasze usługi pobieramy wynagrodzenie prowizyjne.

Nasza oferta

7 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11108 osób