Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,55 m², 1 pokój, parter, oferta nr SMPOJA804

180 000 zł

4 040 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Lutomiersk, 3 Maja

1 pokój, mieszkanie 44,55 m², parter, oferta nr , SMPOJA804, Lutomiersk, 3 Maja
SMPOJA804 - zdjęcie nr 0
SMPOJA804 - zdjęcie nr 1
SMPOJA804 - zdjęcie nr 2
SMPOJA804 - zdjęcie nr 3
SMPOJA804 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

44,55 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

3,30 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę