Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 25,04 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 58366/2089/OMW

1 950 zł

78 zł /m²

Rata 9 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Grzegórzki, Olsza, Tadeusza Kantora

1 pokój, mieszkanie 25,04 m², piętro 2, oferta nr , 58366/2089/OMW, Kraków, Grzegórzki, Olsza, Tadeusza Kantora
58366/2089/OMW - zdjęcie nr 0
58366/2089/OMW - zdjęcie nr 1
58366/2089/OMW - zdjęcie nr 2
58366/2089/OMW - zdjęcie nr 3
58366/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 25.04 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,04 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę