Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 30,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr LOK21701

1 650 zł

55 zł /m²

Rata 8 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty LOKUM NIERUCHOMOŚCI

Szczecin, Zachód, Gumieńce, Hrubieszowska

1 pokój, mieszkanie 30,00 m², piętro 1, oferta nr , LOK21701, Szczecin, Zachód, Gumieńce, Hrubieszowska
LOK21701 - zdjęcie nr 0
LOK21701 - zdjęcie nr 1
LOK21701 - zdjęcie nr 2
LOK21701 - zdjęcie nr 3
LOK21701 - zdjęcie nr 4
LOK21701 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę