Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,23 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 124591/78/OMS

702 767 zł

12 959 zł /m²

Rata 3 288 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Starołęka, Żorska

2 pokoje, mieszkanie 54,23 m², parter, oferta nr , 124591/78/OMS, Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Starołęka, Żorska
124591/78/OMS - zdjęcie nr 0
124591/78/OMS - zdjęcie nr 1
124591/78/OMS - zdjęcie nr 2
124591/78/OMS - zdjęcie nr 3
124591/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,23 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,73 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę