Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,20 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr FZL-MS-198549

159 000 zł

4 517 zł /m²

Rata 744 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Złotów

2 pokoje, mieszkanie 35,20 m², piętro 4, oferta nr , FZL-MS-198549, Złotów
FZL-MS-198549 - zdjęcie nr 0
FZL-MS-198549 - zdjęcie nr 1
FZL-MS-198549 - zdjęcie nr 2
FZL-MS-198549 - zdjęcie nr 3
FZL-MS-198549 - zdjęcie nr 4
FZL-MS-198549 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,20 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę