Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,37 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr IN797597

699 000 zł

14 158 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty InVilla Nieruchomości

Kraków, Zielone

2 pokoje, mieszkanie 49,37 m², piętro 2, oferta nr , IN797597, Kraków, Zielone
IN797597 - zdjęcie nr 0
IN797597 - zdjęcie nr 1
IN797597 - zdjęcie nr 2
IN797597 - zdjęcie nr 3
IN797597 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,37 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1958

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę