Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 24840

620 000 zł

10 081 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg, Zapleczna

2 pokoje, mieszkanie 61,50 m², piętro 2, oferta nr , 24840, Kołobrzeg, Zapleczna
24840 - zdjęcie nr 0
24840 - zdjęcie nr 1
24840 - zdjęcie nr 2
24840 - zdjęcie nr 3
24840 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

61,50 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2003

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę