Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,33 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr AZM/DM/183/2025/09-25

66 000 zł

1 338 zł /m²

Rata 309 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Plures

Bytom, Zabrzańska

2 pokoje, mieszkanie 49,33 m², piętro 2, oferta nr , AZM/DM/183/2025/09-25, Bytom, Zabrzańska
AZM/DM/183/2025/09-25 - zdjęcie nr 0
AZM/DM/183/2025/09-25 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 49.33 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,33 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę