Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,07 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr GH216534

250 000 zł

4 801 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Rybnik, Wyzwolenia

2 pokoje, mieszkanie 52,07 m², piętro 3, oferta nr , GH216534, Rybnik, Wyzwolenia
GH216534 - zdjęcie nr 0
GH216534 - zdjęcie nr 1
GH216534 - zdjęcie nr 2
GH216534 - zdjęcie nr 3
GH216534 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.07 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,07 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1940

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę