Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMMIFU120

229 900 zł

6 050 zł /m²

Rata 1 076 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Rybnik, Wyzwolenia

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 3, oferta nr , SMMIFU120, Rybnik, Wyzwolenia
SMMIFU120 - zdjęcie nr 0
SMMIFU120 - zdjęcie nr 1
SMMIFU120 - zdjęcie nr 2
SMMIFU120 - zdjęcie nr 3
SMMIFU120 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,40 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę