Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,84 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 165950227

399 000 zł

8 340 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zielona Góra, Wypoczynek

2 pokoje, mieszkanie 47,84 m², piętro 4, oferta nr , 165950227, Zielona Góra, Wypoczynek
165950227 - zdjęcie nr 0
165950227 - zdjęcie nr 1
165950227 - zdjęcie nr 2
165950227 - zdjęcie nr 3
165950227 - zdjęcie nr 4
165950227 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,84 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę