Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,70 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 85816/6624/OMS

760 000 zł

16 274 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bielany, Wrzeciono

2 pokoje, mieszkanie 46,70 m², piętro 3, oferta nr , 85816/6624/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Wrzeciono
85816/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85816/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85816/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85816/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85816/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,70 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1969

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Bielany, Wrzeciono, 85816/6624/OMS | Tabelaofert.pl