Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,12 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 20380/4112/OMS

555 880 zł

12 599 zł /m²

Rata 2 601 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Żerniki

2 pokoje, mieszkanie 44,12 m², piętro 2, oferta nr , 20380/4112/OMS, Wrocław, Żerniki
20380/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20380/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20380/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20380/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20380/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.12 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,12 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę