Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,26 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 18435/4112/OMS

399 172 zł

13 191 zł /m²

Rata 1 868 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Brochów

2 pokoje, mieszkanie 30,26 m², parter, oferta nr , 18435/4112/OMS, Wrocław, Brochów
18435/4112/OMS - zdjęcie nr 0
18435/4112/OMS - zdjęcie nr 1
18435/4112/OMS - zdjęcie nr 2
18435/4112/OMS - zdjęcie nr 3
18435/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

30,26 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę