Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,60 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BESW-MS-15320

920 000 zł

19 328 zł /m²

Rata 4 304 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście

2 pokoje, mieszkanie 47,60 m², piętro 1, oferta nr , BESW-MS-15320, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście
BESW-MS-15320 - zdjęcie nr 0
BESW-MS-15320 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 47.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,60 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę