Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,47 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMMIDU624

249 000 zł

3 803 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Mirosławiec, Wolności

2 pokoje, mieszkanie 65,47 m², piętro 1, oferta nr , SMMIDU624, Mirosławiec, Wolności
SMMIDU624 - zdjęcie nr 0
SMMIDU624 - zdjęcie nr 1
SMMIDU624 - zdjęcie nr 2
SMMIDU624 - zdjęcie nr 3
SMMIDU624 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65.47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

65,47 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę