Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,71 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 20127/4112/OMS

799 000 zł

15 452 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Wojciecha Cybulskiego

2 pokoje, mieszkanie 51,71 m², piętro 5, oferta nr , 20127/4112/OMS, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Wojciecha Cybulskiego
20127/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20127/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20127/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20127/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20127/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.71 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,71 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,90 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę