Logo

Nowe mieszkanie, 53,13 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 02.05

1 487 640 zł

28 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja WODOPÓJ

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wodopój 5

2 pokoje, mieszkanie 53,13 m², piętro 2, oferta nr 02.05, WODOPÓJ, Gdańsk, Śródmieście, ul. Wodopój 5
WODOPÓJ - zdjęcie nr 0
WODOPÓJ - zdjęcie nr 1
WODOPÓJ - zdjęcie nr 2
WODOPÓJ - zdjęcie nr 3
WODOPÓJ - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.13 m², 02.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,13 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

rok 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę