Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMKIMU889

475 000 zł

10 556 zł /m²

Rata 2 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Siemianowice Śląskie, Władysława Łokietka

2 pokoje, mieszkanie 45,00 m², piętro 2, oferta nr , SMKIMU889, Siemianowice Śląskie, Władysława Łokietka
SMKIMU889 - zdjęcie nr 0
SMKIMU889 - zdjęcie nr 1
SMKIMU889 - zdjęcie nr 2
SMKIMU889 - zdjęcie nr 3
SMKIMU889 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę