Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr AG191877

394 999 zł

7 596 zł /m²

Rata 1 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Tczew, Władysława Jagiełły

2 pokoje, mieszkanie 52,00 m², piętro 3, oferta nr , AG191877, Tczew, Władysława Jagiełły
AG191877 - zdjęcie nr 0
AG191877 - zdjęcie nr 1
AG191877 - zdjęcie nr 2
AG191877 - zdjęcie nr 3
AG191877 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1999

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę