Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,92 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 44303

380 000 zł

8 275 zł /m²

Rata 1 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Polesie, Wincentego Tomaszewicza

2 pokoje, mieszkanie 45,92 m², parter, oferta nr , 44303, Łódź, Polesie, Polesie, Wincentego Tomaszewicza
44303 - zdjęcie nr 0
44303 - zdjęcie nr 1
44303 - zdjęcie nr 2
44303 - zdjęcie nr 3
44303 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.92 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,92 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę