Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,50 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr TC920664

335 000 zł

7 701 zł /m²

Rata 1 567 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Łódź, Polesie, Retkinia, Wileńska

2 pokoje, mieszkanie 43,50 m², piętro 3, oferta nr , TC920664, Łódź, Polesie, Retkinia, Wileńska
TC920664 - zdjęcie nr 0
TC920664 - zdjęcie nr 1
TC920664 - zdjęcie nr 2
TC920664 - zdjęcie nr 3
TC920664 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,50 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1964

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę